הלוגו שלך...
 
חדשות האתר
חדש! מערכת ניהול SafeCMS 2
אנו גאים להציג בפניך את מערכת SafeCMS 2 החדשה המכילה המון עדכונים וחידושים כגון; ממשק עיצוב חדשני וייחודי, ניהול משתמשים, ממשק באנרים מתקדם, שאלות נפוצות ועוד ...
 
RSS
 דף תוכן לדוגמא

זהו דף תוכן אשר נוצר בתוך שניות ספורות באמצעות ממשק הניהול של מערכת בניית אתרים וניהול תוכן SafeCMS וזאת ללא צורך ביידע טכני ובצורה פשוטה, קלה וידידותית למשתמש.

באמצעות ממשק הניהול של מערכת SafeCMS, גם אתה תוכל ליצור דפים ככל שתחפוץ ולשלוט על תכניהם בצורה פשוטה וקלה. בנוסף, ביכולתך ליצור תתי דפים לכל דף תוכן וכך תוכל להרחיב ולהעמיק את יכולת ניהול תכני האתר שלך וקיבוצם לפי נושאים ומהות התכנים.

אחד היתרונות הבולטים של מערכת SafeCMS הינו יכולת המערכת לאפשר לך לעצב את האתר כרצונך על ידי בחירת תבנית עיצוב לאתר ממבחר תבניות עיצוב קיימות או מתבניות עיצוב שתוכל ליצור בעצמך.

כמו כן מערכת SafeCMS מאפשרת לך להפריד לחלוטין בין מרכיב העיצוב של האתר לבין מרכיב התוכן. יתרון עצום זה מאפשר לך מרחב פעולה רחב יותר ויכולת לשנות את עיצוב אתרך בשניות ספורות או ליצור עיצוב שונה לכל דף תוכן באתרך וכדומה. להדגמת יכולת מרהיבה זו, יצרנו מספר תתי דפים לדף תוכן זה, אשר מכילים את אותו התוכן, אך תחת תבנית עיצוב שונה.

במערכת הניהול של SafeCMS תוכל למצוא עורך HTML מתקדם ועשיר שנועד לאפשר לכל אדם בעל עבר של תפעול מחשב ועריכת מסמכים במחשב, ליצור דפים בקלות, פשטות ונוחות. באמצעות העורך HTML תוכל להוסיף ולהטמיע בדפי האתר תמונות, קבצי מדיה, מצגות FLASH וזאת ללא כל צורך בידע טכני מקדים.במערכת SafeCMS יידע טכני מקדים הינו יתרון, אך לא חובה.
ת.ד. 1681 נתניה
טלפון: 09-8321777
פקס: 09-1111111

Copyright © 2021 אתר הדגמה של מערכת SafeCMS. All rights reserved.


בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן
0.0625 sec